Ota
yhteyttä

Tietoa meistä

Autamme sinua veloituksetta kuvien etsimisessä, kuviin liittyvien taustatietojen selvittämisessä sekä kuvien hinnoittelussa. Löydämme sinulle kuvia kaikista haluamistasi aiheista. Haasta meidät!

Jan Strandström
Sales Manager
010 387 8050
jan@gorilla.fi


Mattias Hallström
Content Coordination
mattias@folio.se

Susanne Grönroos
Sales Director & Owner
susanne@folio.se

Helen Åsberg
Director of Development
helen@folio.se

Malin Nerby
Production Coordinator & Photographer
malin@folio.se

Per Orchidéen
Photographer
per@folio.se

Toimipisteet

Toimisto Suomessa
Kuvatoimisto Gorilla
Mannerheimintie 62 C
00260 Helsinki
Suomi

info@gorilla.fi
010 387 8050

Toimisto Ruotsissa
Folio Bildbyrå
Hälsingegatan 49
113 58 Tukholma
Ruotsi

info@folio.se
+46 8 720 56 00



Rekisteröidy uutena käyttäjänä

Stäng
overlay
loading

Luo kansio

Stäng